اخبار

نمايشگاه بين المللي قطعات، لوازم و مجموعه هاي خودرو

حضور پيوند ابزار سايش در دوازدهمين دوره نمايشگاه بين المللي قطعات، لوازم و مجموعه هاي خودرو در تهران
ارسال شده در: 1396/8/22

نمايشگاه بين المللي قطعات خودرو تهران يکي از بزرگ ترين رويدادهاي صنعتي و بازرگاني کشور مي باشد. اين نمايشگاه از ابتدا با هدف ارائه قابليت ها و توانمندي هاي شرکت ها و هدايت آنها به بازارهاي گسترده تر برگزار مي گردد.
اين نمايشگاه همچنين به عنوان فرصتي براي صنعتگران خلاق جهت معرفي آخرين محصولات مدرن و نيز آشنايي با صنعت قطعات خودرو ساير کشورها مي باشد.

پيوند ابزار سايش به عنوان نماينده و توليد کننده ابزار آلات و تجهيزارت سايشي و پوليشکاري در اين نمايشگاه حضور يافت و استقبال خوبي از غرفه اين شرکت به عمل آمد.

زيرگروه هاي تخصصي:

قطعات و مجموعه هاي خودروماشين آلات و تجهيزات قطعه سازي، تحقيقات و طراحي مهندسي، مواد اوليه و تجهيزات جانبي خودرو، بازرگاني و خدمات پس از فروش، لوازم تزئيناتي خودرو، تعمير و نگهداري خودرو، محصولات پاک کننده خودرو، نشريات تخصصي صنعت خودرو و ...

شرکت پيوند ابزار سايش با بيش از بيست و پنج سال سابقه درخشان در زمينه تأمين و تبديل انواع سنباده‌هاي صنعتي و تخصصي، تامين ابزارآلات صنعتي و عمومي و همچنين توليد دستگاه هاي سراميک‌بُر دستي، نامي آشنا و به عنوان يکي از مشاوران و تأمين کنندگان مرجع در بين شرکتهاي صنعتي کشور محسوب مي‌شود. اين شرکت نماينده انحصاري شرکت‌هاي ديرفوسDEERFOSکره جنوبي( اولين توليد کننده انواع سنباده هاي صنعتي  در کشور کره جنوبي) و يونيورUNIOR  اسلووني (يکي از پنج توليد کننده برتر انواع ابزارهاي دستي در اروپا) ، همچنين توليدکننده دستگاه هاي سراميک‌بُر دستي با نام تجاري ايران بُر IRANBOR مي باشد. و با بهره گيري از پرسنل متخصص و مجرب آمادگي تأمين تمامي نيازهاي مرتبط با صنايع را دارد.